Web

Якщо Ви читаєте цей текст, напевно Вас цікавить питання розробки і створення веб сайтів. І не важливо, чи займаєтеся Ви бізнесом або творчістю, чи хочете створити невеликий односторінковий сайт або повномасштабний інтернет-портал, - можете не сумніватися: тут Вам допоможуть. Ви прийшли за правильною адресою. Саме зараз Ви робите перший крок до створення перспективного, ефективного, прибуткового, унікального сайту.

Як ми створюємо інтернет-сайти

Студія «Перпетуум Мобіле» надає послуги з розробки і створення веб сайтів «під ключ». Отримуючи від Вас максимум інформації про призначення сайту, сферу діяльності компанії і Ваші особисті уподобання, ми приступаємо до роботи. Створюємо концепцію, спільно з Вами обмірковуємо зручну і функціональну структуру ресурсу. Наші дизайнери опрацьовують унікальне дизайнерське наповнення. Вже на перших етапах роботи над сайтом починають працювати наші SEO-фахівці - гуру по просуванню і розкрутці. Це необхідно для того, щоб сайт створювався за всіма правилами SEO-оптимізації і надалі не потребував доопрацювань для правильного і ефективного просування. На основі узгодженого з Вами дизайну наші програмісти беруться за справу, щоб перетворити красиву дизайнерську картинку в веб-ресурс, що швидко працює, приносить Вам прибуток. Ми підходимо до питання комплексно - це відрізняє нас від багатьох інших компаній зі створення сайтів.

Які ми створюємо сайти

Профіль нашої веб-студії - створення сайтів будь-якого масштабу. Який з варіантів вибрати, залежить від призначення ресурсу і обсягу Вашого бюджету.


  • Landing Page. Односторінковий сайт, що містить інформацію про один товар, послугу, бренд, компанію. Сторінка має чітке цільове призначення - продати, зібрати контактні дані, знайти клієнтів. При правильному наповненні (а вже ми про це подбаємо) Лендінг-пейдж гарантовано потрапляє в ціль і допомагає знайти клієнтів відразу після запуску. Кошти, що були витрачені на створення односторінкового сайту, швидко окупаються.
  • Сайт візитка. Зручний, недорогий варіант з оптимальним набором функцій ідеально підходить для створення інтернет-представництва компанії. Це відмінний спосіб стартувати в веб-середовищі. У майбутньому сайт-візитка може бути перетворений в масштабний корпоративний портал.
  • Корпоративний сайт. Повномасштабний ресурс з розширеним функціоналом, великою кількістю сторінок і можливістю постійного оновлення контенту. За запитом в структуру включається пошуковий модуль, система онлайн-замовлень і консультацій. Обирайте цей варіант, якщо покладаєте на свій сайт великі надії в плані продажів.
  • Інтернет магазин. Користувачі довіряють якісно оформленим інтернет-магазинам і обходять стороною сайти з поганою структурою і неякісним функціоналом. Ми створюємо зручні, швидкі інтернет-магазини з інтуїтивно зрозумілою структурою і дизайном, що закликає до здійснення покупок.
  • Індивідуальний проект. Унікальний ресурс з індивідуальними особливостями відповідно до Ваших побажань - можливо, це саме те, в пошуках чого Ви прийшли на сайт компанії «Перпетуум Мобіле». Телефонуйте нам - ми професійно вирішимо Ваше індивідуальне питання.

Просування і супровід веб сайтів

Отже, сайт створений і запущений. Ви чекаєте, коли він почне ефективно виконувати свої функції. Але приносити дивіденди сайт буде тільки в тому випадку, якщо професійно і якісно займатися його супроводом і просуванням. Це придумано не нами - це основоположний стандарт web-індустрії. Ми надаємо комплексну послугу супроводу і просування сайту. Наші фахівці ретельно стежать за тим, щоб ресурс перебував в повній справності, вчасно усувають технічні неполадки. Щоб сайт підвищував свої позиції в пошукових системах, ми регулярно наповнюємо його унікальним контентом і займаємося SEO-просуванням. Весь комплекс робіт, що виконується після запуску сайту, забезпечує працездатність, ефективність, високу відвідуваність ресурсу і постійне підвищення його позицій в пошукових системах. Читайте детальніше про SEO просування сайтів.

Оптимізація, редизайн, доробка існуючих сайтів

Якщо у Вас вже є сайт, але з будь-яких причин він не задовольняє Вашим вимогам, ми вирішимо цю проблему. Наші фахівці виправляють технічні помилки, вживають заходів для прискорення завантаження сторінок, доопрацьовують функціонал, виконують оптимізацію програмного коду, впроваджують функцію багатомовності. Такі дії допомагають підвищити ефективність, продуктивність і конверсію сайту. Однак в деяких випадках дешевше замовити створення сайту "з нуля", ніж переробляти існуючий. Зробити висновок про фінансову доцільність доопрацювання сайту допоможе кваліфікований фахівець нашої компанії.

Наші технічні можливості у сфері створення web сайтів

  • Програмування сайтів і веб-додатків з використанням сучасних PHP-фреймворків.
  • Розробка корпоративних додатків, які з легкістю витримують навантаження до декількох тисяч відвідувачів на день.
  • Робота з найбільш поширеною мовою веб програмування PHP у зв'язці з системою управління базами даних MySQL і PostgreSQL.
  • Верстка повнофункціональних, готових до установки шаблонів під популярні CMS.
  • Верстка будь-якої складності HTML, CSS3 з урахуванням адаптивної верстки для коректного відображення сайту як на настільних ПК, так і мобільних пристроях.
Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом: зателефонуйте, напишіть або заповніть спеціальну форму замовлення. Ми обговоримо з Вами деталі проекту і назвемо вартість його реалізації. Після узгодження концептуальних і фінансових рішень ми надамо кілька варіантів дизайну, з яких Ви виберете кращий. Поки ведеться розробка сайту, ми будемо знайомити Вас з проміжними етапами реалізації проекту. Сайт оснащується зручною адміністративною панеллю, за допомогою якої Ви зможете в будь-який момент додавати або редагувати контент. Як тільки готовий сайт завантажується в інтернет, він починає активну роботу на Вашу користь. Після запуску ми надаємо послуги просування і супроводу сайту, щоб Ваш ресурс став відвідуваним і прибутковим.

Сайт від «Перпетуум Мобіле» - це майбутнє Вашого бізнесу.

Інвестуйте свої кошти в успішне майбутнє.

Наші роботи