SEO

Чому пошукові системи по-різному ставляться до сайтів? Одним веб-ресурсам «щастить» - вони розміщуються на першій сторінці пошукової видачі. Іншим виділяється містечко на десятій, двадцятій, сотої сторінках (на які користувач інтернету ніколи не заходить). Особливо складно у цьому плані новим сайтам. Та й старожили не застраховані від різкого падіння у видачі. Припадати пилом на задвірках пошукових систем можуть навіть найкрутіші сайти з величезним бюджетом і хорошою рекламою. Чому так відбувається і як цього уникнути?

Працюючий і прибутковий сайт, який не виходить з ТОПу пошукових систем, - це не везіння, а результат постійної, якісної, кропіткої роботи SEO-фахівця. Професійний сеошник повинен працювати над Вашим сайтом на всіх етапах його життєвого циклу - від створення до просування. Тільки в такому випадку сайт буде приводити нових клієнтів, підвищувати Ваші продажі і приносити прибуток.

SEO оптимізація - засіб просування сайту в пошукових системах

Технічний аудит сайту. SEO-спеціаліст аналізує механіку, структуру, юзабіліті сайту, знаходить внутрішні технічні помилки, що впливають на трафік. Після проведення технічного аудиту визначається обсяг і вартість робіт по SEO оптимізації.

Складання семантичного ядра. Користувачі інтернету знаходять Ваш сайт за певними пошуковими запитами. SEO-спеціаліст формує великий перелік ключових запитів - семантичне ядро, що складається з популярних ключових слів. За цими ключами виконується сео просування сайту в ТОП.

Внутрішня оптимізація сайту. SEO-спеціаліст дає розробникам завдання щодо усунення технічних неполадок (биті посилання, дублі сторінок, низька швидкість завантаження сторінки), формує рекомендації щодо оптимізації структури, з мікророзмітки і внутрішньої перелинковки сторінок.

Робота з контентом. SEO-менеджер тісно співпрацює з копірайтером і дизайнером і дає чіткі рекомендації щодо оформлення графічного і текстового контенту, прописує метатеги і альтернативний текст для зображень (title, description, alt). Також наша компанія надає багатопрофільні послуги професійного копірайтингу.

Робота з юзабіліті сайту. У комплекс послуг SEO-менеджера входить підвищення зручності користування ресурсом. Поліпшення юзабіліті сайту - це прямий шлях до поліпшення поведінкових факторів, підвищення глибини перегляду сторінок, часу перебування на сайті. Сторінки сайту починають працювати більш ефективно. Ця робота необхідна, оскільки з незручного сайту йдуть навіть зацікавлені відвідувачі - вони цінують свій час і не хочуть довго розбиратися в лабіринтах неякісно зробленого сайту.

Зовнішня seo оптимізація сайту. Сеошник займається збільшенням кількості посилань, що ведуть на Ваш сайт з інших сайтів, каталогів, соцмереж, форумів. Посилальна маса нарощується поступово - до такого підходу прихильні пошуковики. Щоб підняти сайт у видачі, потрібно обійти конкурентів. SEO-спеціаліст аналізує стратегію сео просування конкурентів і використовує деякі з найбільш ефективних методик.

Контекстна реклама. Наші фахівці проводять великі рекламні компанії в Я. Директ, Google AdWords. Цей інструмент працює наступним чином. Наприклад, Ви продаєте ноутбуки. Користувач інтернету вводить пошуковий запит «купити ноутбук», після чого на різних сайтах він неодноразово бачить контекстну рекламу Вашої компанії. Функціонал контекстної реклами дуже зручний - по контекстним оголошенням на Ваш сайт будуть переходити тільки зацікавлені клієнти. При цьому платити Ви будете тільки за цільові переходи.

Просування в соціальних мережах. На сторінках соцмереж (FB, VK, OK тощо) люди проводять величезну кількість часу, ефективність просування сайту в цьому середовищі дуже висока. Ми формуємо цільову аудиторію на сторінці компанії, активно використовуємо рекламні інструменти, що надаються даними ресурсами.

Email маркетинг. Ефективний інструмент розсилки пропозицій передплатникам по електронній пошті дозволяє швидко залучити нових відвідувачів на Ваш сайт і помітно підвищити продажі.

SEO-просування сайтів від компанії «Перпетуум Мобіле»

Наша команда працює в середовищі SEO оптимізації і просування веб сайтів кілька років. «Догодити» пошуковикам не так вже й легко - вони постійно змінюють алгоритми своєї роботи, не розголошуючи секретів і не пропонуючи «рецептів» по просуванню сайтів в топ. Напрацювання світової SEO-індустрії, які ще вчора були актуальні, вже сьогодні можуть виявитися марними. Тому в питанні SEO-просування неможливо давати чіткі гарантії і називати терміни попадання в ТОП. Але наші фахівці постійно стежать за розвитком SEO-галузі, ловлять на льоту найменші зміни в роботі пошукових систем та миттєво підхоплюють найактуальніші методики і технології. Цим ми відрізняємося від багатьох інших компаній, які займаються seo розкручуванням сайтів за давно застарілими алгоритмами.

Терміни і вартість SEO просування сайтів

Програма і вартість SEO просування веб сайтів складається для кожного замовника індивідуально. Обсяг робіт і терміни досягнення бажаного результату залежать від того, на якому етапі життєвого циклу знаходиться сайт, яка його структура, специфіка діяльності, цільова аудиторія. Ми рекомендуємо починати плідну роботу в напрямку SEO з самого початку, коли сайт тільки зароджується. Це позбавить Вас від зайвих витрат на виправлення помилок. Перші приємні результати Ви побачите вже через пару місяців. При використанні контекстної реклами трафік підвищиться вже через кілька днів.

Важливо: SEO-просування - це шлях, який ніколи не повинен закінчуватися. Постійна підтримка SEO-спеціаліста дає гарантію того, що завтра Ваш сайт буде краще, ніж учора.

SEO-просування - це повітря, яким дихає сайт.

Замовте послугу SEO-просування - розвивайте свій сайт правильно.

Наші роботи