Дизайн

Команда дизайнерів компанії «Перпетуум Мобіле» - це професіонали найвищого класу з досвідом роботи більше 15 років. Наші талановиті, креативні, уважні до деталей фахівці з тонким художнім смаком здатні здивувати самого вимогливого замовника. В їх руках - потужний технічний арсенал програмних засобів нового покоління і великі знання в області веб-дизайну та поліграфії.

Створена нами графіка не просто підкорює красою і оригінальністю - вона працює на Вас: залучає клієнтів, знайомить з перевагами продукту, продає, виконує представницьку функцію, підвищує імідж компанії, просуває веб-ресурс. Тобто чітко вирішує ту чи іншу поставлену Вами задачу. І найголовніше - ми чуємо (а іноді і читаємо думки), розуміємо клієнта, з ентузіазмом занурюємося в спільні творчі пошуки. З нами легко і комфортно працювати. Двомірним зображенням ми можемо надати обсяг - цим займаються фахівці з 3D-моделінгу. З невеликою частиною наших робіт Ви можете ознайомитися в розділі «Портфоліо».

Дизайнерські послуги від компанії «Перпетуум Мобіле»

Дизайн і верстка поліграфії - візиток, флаєрів, каталогів, книг, брошур, буклетів, листівок. Ми виконуємо макетування, розробку шаблонів, верстку поліграфічної продукції, при необхідності вносимо коректорські правки, виконуємо обробку і стилізацію фотоматеріалів, ретуш, корекцію. Готуємо файли до друку з огляду на всі вимоги друкарні.

Розробка логотипів, пакетів фірмової ідентифікації. Дизайнери зроблять Ваш бренд впізнаваним і допоможуть впровадити елементи фірмового стилю в концепцію оформлення веб-сайтів, корпоративних сувенірів, рекламної продукції. Ми адаптуємо існуючий макет під різні сфери застосування айдентики або ж розробимо фірмовий стиль Вашої компанії з нуля і «під ключ».

Розробка флеш-презентацій. Ми виконуємо широкий спектр робіт з використанням Flash-анімацій. Створюємо унікальні інтерактивні презентації на основі Adobe Flash. Такі інструменти - відмінний спосіб ефектно презентувати свій продукт, розповісти про можливості підприємства, міста або цілого регіону.

Розробка дизайну зовнішньої реклами. Дизайнери компанії «Перпетуум Мобіле» надають послуги з виготовлення дизайн-макетів зовнішньої реклами будь-якого масштабу - бордів, мегабордів, сітілайтів, брандмауерів, стел, вивісок, табличок.

Створення відеороликів, відеомонтаж. Ми створюємо авторські відеоролики різного призначення - рекламні, художні, презентаційні, сімейні, корпоративні. Фахівці нашої компанії виконують професійний монтаж, обробку, корекцію відзнятого матеріалу з урахуванням Ваших побажань.

ДИЗАЙН УПАКОВКИ

Команда наших фахівців надає послуги з розробки дизайну всіх видів упаковки:
 • металевої тари для харчової продукції – м'ясних, рибних, молочних консервів, рослинних олій;
 • аерозольних балонів для лаків, фарб, дезодорантів, освіжувачів повітря, мастильних матеріалів, будівельної піни;
 • упаковки для лакофарбових матеріалів, масел, розчинників, автохімічної та будівельної продукції;
 • сувенірної упаковки;
 • тари для алкогольної продукції;
 • фасувальних пакетів;
 • упаковки TetraPak;
 • ексклюзивної упаковки ручної роботи;
 • інших видів металевої, скляної, пластикової, картонної, дерев'яної упаковки.

ПЕРЕЙТИ НА НАШ САЙТ З РОЗРОБКИ ДИЗАЙНУ УПАКОВКИ

У комплекс наших послуг входить:
 • створення концептуальної ідеї оформлення упаковки;
 • професійна розробка дизайну;
 • підготовка під друк у відповідності з технічними вимогами;
 • тривимірна 3D-візуалізація тари з етикеткою.

WEB-дизайн

Z4v58FW8*i&%Розробка дизайну сайтів. Якісне графічне оформлення - це половина успіху інтернет-ресурсу. Ми говоримо не тільки про візуальну красу (наші сайти гарні за замовчуванням). Правильний веб-дизайн враховує психологію відвідувача, допомагає йому швидко зорієнтуватися в структурі сайту, знайти відповіді на свої питання. Графічне оформлення привертає увагу до потрібних розділів сайту і в результаті призводить відвідувача до заповітної кнопки «купити» ( «замовити», «залишити заявку»). Ми робимо сайти, з яких не хочеться йти. Ми створюємо дизайн, що спонукає відвідувача зробити ті чи інші дії на сторінці. Тільки такий підхід гарантує ефективну і прибуткову роботу сайту.

Адаптивний дизайн. Дизайнери компанії розробляють посторінкові макети сайту з урахуванням вимог адаптивної верстки. Сайт з адаптивною версткою відображається однаково коректно на планшетах, смартфонах, моніторах різного дозволу. Це допомагає значно розширити охоплення аудиторії.

Landing Page. Якщо Ви плануєте представити свою компанію або бренд за допомогою односторінковий версії сайту, ми розробимо Landing Page - сторінку, на якій буде зібрано максимум корисної інформації про Ваш продукт.

Редизайн сайту. Якщо у Вас вже є сайт, але його оформлення Вас не влаштовує, ми надамо послугу редизайну. Тут можливі кілька варіантів - оновлення графіки зі збереженням структури і текстового наповнення або повне оновлення ресурсу і реалізація принципово нової концепції Вашого сайту.

Оформлення веб-банерів. Використовуючи технології gif та flash, ми створюємо статичні або анімовані веб-банери для розміщення на інтернет-ресурсах, для поштової розсилки або для банерообмінних мереж. Веб-банер - це відмінна можливість привернути увагу користувача мережі до важливої інформації про компанію, продукт, послугу, акційну пропозицію.

Дизайн листів для електронної розсилки. Користувачі Вашого ресурсу чекають якісних і привабливих пропозицій про майбутні акції, знижки, оновлення асортименту. Ми розробляємо дизайн електронних листів з урахуванням тематики, особливостей Вашої сфери діяльності, цільової аудиторії, бренду, фірмового стилю.

В області дизайну не існує меж досконалості, тому наші фахівці постійно розвиваються і зростають в професійному плані. До кожного клієнта ми знаходимо індивідуальний підхід і пропонуємо унікальні рішення, які гарантовано ефективно працюють на результат.

 

Професійний дизайн - це гарний спосіб досягнення цілей.

Зв'яжіться з нами - ми візуалізуємо Ваш успіх.

Наші роботи