Програмінг

Один з напрямків діяльності компанії «Перпетуум Мобиле» - розробка CRM систем та іншого програмного забезпечення на замовлення. Ми виконуємо повний цикл робіт від складання технічного завдання до розробки, впровадження, супроводу ПЗ і серверного устаткування. У комплекс наших послуг входить розробка корпоративних порталів, систем автоматизації бізнесу (BPM), проектування систем «розумний дім», веб-додатків, desktop додатків, сховищ даних, систем управління відносинами з клієнтами (CRM) та інших додатків за Вашим індивідуальним замовленням. Ми надаємо послугу підтримки розробленого програмного забезпечення, проводимо технічні консультації, оновлюємо функціонал діючих систем, займаємося навчанням персоналу. Ми виконуємо розробку програмованих електронних пристроїв, інтерактивних систем, орієнтованих на взаємодію з навколишнім світом і призначених для вирішення практичних завдань з найрізноманітніших сфер. Наші проекти можуть бути як автономними, так і взаємодіючими з ПЗ персонального комп'ютера. При необхідності ми створюємо і адаптуємо під проект спеціалізований інтернет-сайт.

Розробка CRM систем

Компанія «Перпетуум Мобіле» пропонує ефективне рішення по організації робочих бізнес-процесів. Ми здійснюємо розробку CRM систем - спеціальних комп'ютерних програм, призначених для планування задач і контролю їх виконання. Абревіатура CRM розшифровується як Customer Relationship Management - управління взаємовідносинами з клієнтами. Компанія «Перпетуум Мобіле» створює ефективні, надійні, функціональні CRM системи з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом і високим рівнем безпеки.

Програма дозволяє вести облік замовників і угод, надійно зберігати документацію і контактні дані, розділяти загальний потік завдань по проектам, автоматизувати створення завдань і проектів. CRM полегшує роботу складної бізнес-структури, дозволяє оцінювати ефективність роботи кожного співробітника або відділу, регулювати завантаження, організовувати роботу команди, формувати звіти, наочно бачити «слабкі місця» і проблемні зони, усувати причини їх появи. Це зручний інструмент, що дозволяє дотримуватися робочого графіка без авралів. Якісне програмне забезпечення типу CRM підвищує ефективність ведення Вашого бізнесу. Система корисна для керівників і співробітників компанії.

Основний функціонал сучасних CRM - клієнтська база, календар завдань і подій, модулі для створення замовлень, задач, рахунків, пропозицій, а також сервіс для роботи з заявками клієнтів. Всі дії співробітників компанії і результати їх роботи вносяться в CRM. З часом можна повернутися до будь-якого завдання і відновити хід його виконання. Організація роботи підприємства здійснюється з меншими витратами розумової праці і часу. Вибір на користь таких систем робить все більше і більше сучасних компаній, які піклуються про своє перспективне сьогодення і успішне майбутнє Особливою популярністю CRM-програми користуються в середовищі фріланс-об'єднань, інтернет-магазинів, великих виробничих підприємств, веб-студій, торгових компаній.

Розробка програмного забезпечення для системи «Розумний будинок»

Компанія «Перпетуум Мобіле» здійснює програмування розумного будинку, розробляє програмне забезпечення для оснащення будинків сучасної інтелектуальної електронікою. Система «Розумний будинок» призначена для контролю температури, вологості, рівня освітлення в приміщеннях, часу включення / відключення побутової техніки, обладнання, електро-, газо- або водопостачання. Спеціальні системи сигналізації забезпечують безпеку і комфорт проживання в будинку, вчасно інформують у разі виникнення пожежі, витоку води або газу. За допомогою нашого продукту можна контролювати перехід систем енергозабезпечення в режим економії. Ми проектуємо інтелектуальні системи для приватних будинків, офісів, виробничих підприємств, медичних установ. Управління всіма функціями системи здійснюється через персональні комп'ютери, планшети, мобільні телефони, а також за допомогою систем дистанційного або голосового управління. Для зручності користувача ми розробляємо інтуїтивно зрозумілий інтерфейс з простою системою управління.

Наші переваги - висока технічна підготовка фахівців, досвід роботи з різними програмними продуктами та технологіями, досвід створення автоматизованих систем для ведення бізнесу.

Ми пропонуємо прості та ефективні програмні рішення складних завдань.

Наші роботи