3D-моделінг

3D-дизайнери компанії «Перпетуум Мобіле» - фахівці з великим досвідом роботи і значним портфоліо. Ми пропонуємо Вам креативний підхід, помножений на професійне технічне виконання. Ви отримуєте якісний результат, який коштує своїх грошей. Послуги 3Д моделювання на замовлення від компанії «Перпетуум Мобіле» - це універсальний інструмент, який стане в нагоді Вам у вирішенні найрізноманітніших бізнес-задач. Фотореалістична візуалізація незамінна при створенні сайтів, підготовці презентацій і рекламних кампаній, анімаційних роликів, в архітектурному проектуванні і розробці дизайну інтер'єрів. Галузь застосування тривимірних моделей:

 • Презентація товару, концепції, послуги, проекту. 3D візуалізація ефективно працює як потужний рекламний інструмент. Наші технології дозволяють підкреслити переваги продукту, показати його з найвигіднішого боку.
 • Візуальна оцінка характеристик виробу, конструкції, інтер'єру, екстер'єру, ландшафту на етапі проектування. Тривимірне моделювання дозволяє побачити продукт задовго до того, як він буде виготовлений, і внести зміни в проект до його реалізації.

Послуги 3d моделювання від компанії «Перпетуум Мобіле»

 • Тривимірна фотореалістична візуалізація інтер'єрів.
 • Створення 3D моделей на замовлення в архітектурі і ландшафтному дизайні.
 • Предметна візуалізація - тривимірні моделі автомобілів, меблів, ювелірних прикрас, посуду та інших об'єктів.
 • Створення тривимірних моделей товарів для інтернет-магазинів.
 • Створення рекламних макетів, друкованої продукції, POS-матеріалів.
 • Створення тривимірних моделей обладнання, гаджетів.
 • Розробка 3D-візуалізації упаковки.
 • Створення анімованих тривимірних персонажів для комп'ютерних ігор.
 • Створення фірмових персонажів.
 • Розробка анімованих промо-роликів.
 • Розробка презентацій архітектурних проектів для інвесторів.
 • Створення 3D віртуальних турів.

Алгоритм 3D візуалізації

Опишемо в загальних рисах алгоритм 3D-моделінга. За допомогою спеціального програмного забезпечення створюється тривимірна модель об'єкта, моделюється сцена оточення, налаштовуються параметри світлотіні, обирається оптимальне розташування камери і найбільш вдалий ракурс, створюється текстура поверхонь, накладаються різні графічні ефекти, що пожвавлюють картинку (відблиски, сяйво, краплі, туман і т. Д .). Після завершення процесу моделювання за допомогою професійних рендер-пакетів здійснюється рендеринг - модель стає фотореалістичною. Залежно від складності візуалізації, рендеринг може тривати від декількох хвилин до декількох десятків годин. Тривимірні зображення використовують дизайнери нашої компанії для розробки макетів веб-сайтів, поліграфії, відеопродукції.

3D моделінг у бізнесі, торгівлі, рекламі

Використання сучасних технологій дозволяє отримати реалістичну картину, максимально детально відтворити характеристики продукту. Якісне тривимірне зображення підвищує довіру з боку спостерігача - цей фактор активно використовується маркетологами. Ефективний рекламний інструмент - тривимірний фірмовий персонаж. Використання 3D-технологій при створенні героя з індивідуальними зовнішніми рисами і своїм характером дозволяє підвищити впізнаваність бренду, закріпити візуальний образ компанії в свідомості споживача. Ефект багаторазово посилюється при використанні анімованого персонажа.

Ми використовуємо тільки новітнє програмне забезпечення, завдяки якому досягаємо дивовижної фотореалістичності моделей. На будь-якому етапі розробки можливе внесення коригувань в тривимірну модель (за формою, кольором, дизайну, габаритам). Ви неодмінно будете задоволені нашою роботою. Разом з Вами ми доведемо результат 3D моделінгу до досконалості. Вартість тривимірної візуалізації визначається в залежності від рівня складності роботи, якості опрацювання текстур і ступеня реалістичності зображення.

Поділіться з нами своєю ідеєю.

Тривимірна візуалізація зробить Ваш проект живим.

Наші роботи