Розробка сайту для компанії, що займається ремонтом вікон

Проект: Сайт компанії
Термін розробки: 15 робочих днів

Адаптивний дизайн

Розробка під ключ

Написання текстів на сайт

Швидке завантаження сайту

Оптимізація під пошукові системи

Хороші показники Google PageSpeed

Про проект

Перед фахівцями компанії «Перпетуум Мобіле» була поставлена задача розробити сайт компанії, яка надає послуги з ремонту вікон. Основне завдання ресурсу - надати клієнту максимум корисної інформації про послуги компанії, забезпечити можливість формування та прийому швидких заявок на ремонт.

Наші фахівці виконали наступний комплекс робіт щодо створення сайту "під ключ"

Дизайн. Проведено аналіз цільової аудиторії, на підставі чого розроблено ергономічний дизайн сайту - максимально простий і приємний у використанні. На етапі формування дизайну продуманий швидкий доступ до необхідних функцій - подачі заявки, отримання корисної інформації, ознайомлення з прайс-листом, гарантіями, контактами компанії.

Адаптивна верстка. Відповідно до узгодженого макета наші фахівці виконали адаптивну верстку сайту на замовлення. На всіх пристроях (монітор, ноутбук, планшет, смартфон, iPhone) сайт відображається коректно, при перегляді з мобільних пристроїв функціональність всіх розділів збережена.

Програмування. Ми виконали програмування на фреймворку YII2 модулів і функціоналу сайту: онлайн-форма замовлення, перелік послуг, гарантії, контакти, слайдер. На сайті передбачена можливість скачування прайс-листа. Створена адміністративна панель для ефективного управління сайтом.

Наповнення сайту контентом. На підставі вимог замовника наші фахівці надали професійні послуги копірайтингу: підготували унікальні, SEO-оптимізовані тексти для заповнення всіх сторінок сайту.

Ми виконали створення сайту "під ключ". Результатом нашої роботи став зручний в користуванні та управлінні ресурс, який ефективно виконує покладені на нього функції. Клієнт швидко орієнтується на сторінках сайту, оперативно знаходить потрібну інформацію, залишає онлайн-заявку на отримання оперативної допомоги.

Форма онлайн-замовлення оснащена зручними опціями: відвідувач може замовити гарантійний ремонт, залишити заявку на терміновий виклик майстра, вказати суть проблеми. Вся інформація в структурованому вигляді надходить до менеджера. Функціонал сайту допомагає залучити нових клієнтів і забезпечує злагоджену роботу менеджерів компанії.

Наші роботи