Розробка веб сайту з продажу сонцезахисних систем

Проект: Розробка сайту
Термін розробки: 20 робочих днів

Адаптивний дизайн

Розробка під ключ

Написання текстів на сайт

Швидке завантаження сайту

Оптимізація під пошукові системи

Хороші показники Google PageSpeed

Про проект

Веб-студія «Перпетуум Мобіле» виконала розробку веб сайту для компанії з продажу та встановлення сонцезахисних систем. Перед нашими фахівцями було поставлено завдання створити зручний, зрозумілий ресурс, за допомогою якого клієнт міг би швидко оформити замовлення і ознайомитися з послугами компанії, вигодами пропозиції і особливостями продукту.

Послідовність розробки веб сайту

Структура. Сайт включає кілька розділів, кожен з яких призначений для розміщення інформації про різні типи сонцезахисних систем. Кнопки для переходу між розділами розташовані у верхньому горизонтальному меню. Кожна сторінка розділена на блоки: слайдер, статична форма замовлення, текстовий блок з описом продукту, блок з посиланнями для скачування каталогів, "наші роботи", контактна інформація.

Дизайн. Кольорове оформлення вибрано відповідно до тематики сайту. Відтінки жовтого і зеленого ідеально поєднуються з напрямком захисту від сонця. Основні кольори - спокійні, ненав'язливі, приємні для очей. Інтерфейс зручний у використанні, відвідувач легко і швидко отримує потрібну інформацію.

Адаптивна верстка і програмування. Наші фахівці виконали адаптивну верстку сайту, щоб всі сторінки коректно відображалися на різних пристроях (смартфонах, планшетах, ПК). Виконано програмування модулів, створений зручний функціонал, розроблена адміністративна панель, за допомогою якої замовник може самостійно вносити зміни в контент.

Написання унікальний текстів. Ми заповнили всі розділи сайту текстовим контентом. У доступній формі описано принцип дії кожної сонцезахисної системи. Відвідувач, який не знає різницю між продуктами, отримує можливість вивчити технічну сторону питання - це значно полегшує процес вибору і підвищує ймовірність здійснення покупки. Текстові блоки закликають зробити замовлення, звернутися до консультанта, викликати майстра для замірів.

Як замовити створення веб сайту за вигідною ціною?

Звертайтеся в компанію «Перпетуум Мобиле» - ми створимо сайт, завдяки якому Вас будуть швидко знаходити в інтернеті потенційні клієнти. Ціна розробки веб сайту Вас порадує: кожну розцінку ми чітко обгрунтовуємо. Якщо у Вас вже є інтернет-сторінка, задумайтеся про її реконструкцію. Час не стоїть на місці, технології розвиваються. І ми впевнені, що Ваш сайт повинен бути найсучаснішим і ефективним. Пам'ятайте: веб-розробка відбувається легко і без клопоту тільки в тому випадку, якщо Ви довіряєте цю задачу професіоналам.

Наші роботи