Розробка інтернет-представництва для виробничої компанії

Проект: Розробка сайту
Термін розробки: 15 робочих днів

Адаптивний дизайн

Швидке завантаження сайту

Онлайн замовлення

Хороші показники Google PageSpeed

Використання сучасного програмного забезпечення

Розробка фірмового стилю

Про проект

Веб-студія «Перпетуум Мобіле» виконала роботи зі створення офіційного сайту компанії, яка займається виробництвом високотехнологічного обладнання. Перед нашими фахівцями було поставлено завдання розробити зручний ресурс, за допомогою якого клієнти могли б отримувати максимум корисної інформації про послуги та продукцію підприємства.

Послідовність реалізації проекту зі створення офіційного сайту

Розробка дизайну. Веб-ресурс представляє серйозну виробничу компанію, тому дизайн був створений в строгому і стриманому стилі. Мінімум зайвих деталей, максимум корисної інформації - саме такого принципу дотримувалися наші фахівці при розробці концептуальної дизайнерської ідеї.

Структура. Сайт розділений на кілька тематичних блоків, для переходу між якими використовується меню у верхній частині сторінки. Один з розділів присвячений продукції компанії. У зручному, структурованому вигляді представлено безліч модифікацій обладнання. Наявність лівого меню дозволяє легко орієнтуватися на сторінках сайту і знаходити потрібний продукт. Клієнт може залишити заявку через форму зворотного зв'язку - вона доступна на кожній сторінці.

Верстка. Фахівці нашої компанії виконали адаптивну верстку сайту. На всіх пристроях - від мобільного телефону до ПК - сайт відображається коректно, всі функції працюють в звичайному режимі. Можливість доступу до інтернет-ресурсу з різних гаджетів значно розширює охоплення цільової аудиторії.

Програмування. Функціонал сайту створений із застосуванням фреймворка YII2. Замовник може самостійно наповнювати сайт контентом - для цього створена зручна і швидка адміністративна панель з широким набором корисних функцій. Сайт має оптимальні показники Google PageSpeed, демонструє відмінні характеристики юзабіліті і якісно вирішує свої задачі.

Як замовити створення сайту?

Вам потрібен сайт, але Ви не знаєте, як знайти виконавця, якому можна повністю довіряти? Компанія «Перпетуум Мобіле» готова Вам допомогти. Наші клієнти - відомі організації з України та інших країн. Нам довіряють, тому що ми працюємо якісно і сумлінно, впроваджуємо новітні рішення в області веб-індустрії. Ми не використовуємо застарілі технології. Якщо Ви звернетеся до нас, Ваш сайт буде сучасним, продуктивним і гарантовано ефективним.

Наші роботи