Розробка сайту для виробничого підприємства

Проект: Інтернет-представництво компанії
Термін розробки: 25 робочих днів

Адаптивний дизайн

Розробка під ключ

Швидке завантаження сайту

Оптимізація під пошукові системи

Хороші показники Google PageSpeed

UX/UI дизайн

Про проект

Наші фахівці розробили сайт для великої компанії, яка займається виробництвом металевої упаковки. Замовник звернувся до нас у зв'язку з тим, що існуючий сайт підприємства застарів і перестав якісно виконувати свої функції. Ми запропонували сучасну концепцію сайту, відповідну новітнім IT-вимогам.

Структура сайту

При розробці структури сайту ми вирішили кілька ключових завдань: представили основну інформацію про товари та послуги компанії, передбачили наявність зручного структурованого каталогу продукції, забезпечили можливість швидкого пошуку потрібної позиції. Сайт являє собою одну з різновидів інтернет-вітрини. На індивідуальній сторінці кожного товару розміщений слайдер з фото і коротка інформація про продукт. Компанія виробляє вироби під замовлення, тому функціонал онлайн-покупки і кошика не передбачений. Структура сайту максимально проста і зручна, користувач легко орієнтується на сторінках, знаходить відповіді на питання про продукцію.

Послідовність розробки сайту

Розробка дизайну. Дизайн сайту витриманий в строгій, стриманій стилістиці. В оформленні відсутні яскраві колірні поєднання і складні елементи. Зовнішній вигляд сайту не відволікає увагу користувача від ознайомлення з технічною інформацією. Але незважаючи на деякий мінімалізм, сайт має солідний і респектабельний інтерфейс.

Верстка та програмування. Після узгодження структури і дизайну наші фахівці виконали адаптивну верстку сайту для коректного відображення сторінок на всіх пристроях - від смартфона до ПК. На базі фреймворка YII2 виконано програмування основних модулів сайту, створений зручний функціонал, забезпечено швидкодію ресурсу за показниками Google PageSpeed.

Адміністративна панель. Створена зручна і інтуїтивно зрозуміла адміністративна панель, за допомогою якої замовник може самостійно змінювати контент на сайті - завантажувати нові тексти, фото, товари, технічну інформацію, контакти та ін.

Багатомовність. Функціонал сайту передбачає можливість мультимовного розміщення інформації на сторінках. Для переходу на іншу мову використовується кнопка у верхньому правому куті.

Сайт, розроблений фахівцями «Перпетуум Мобіле», повністю відповідає вимогам замовника. Якщо Вас зацікавила можливість створення інтернет-сайту, звертайтеся до нас за телефоном +38 (095) 069-22-81 або пишіть на пошту info@pmobile.com.ua.

Наші роботи