Розробка сайту для виробничої компанії

Проект: Інтернет-представництво компанії
Термін розробки: 30 робочих днів

Адаптивний дизайн

Розробка під ключ

Написання текстів на сайт

Онлайн замовлення

Оптимізація під пошукові системи

Хороші показники Google PageSpeed

Про проект

Компанія «Перпетуум Мобіле» розробила сайт-візитку для великої компанії, яка займається виготовленням ексклюзивної подарункової упаковки. Перед нашими фахівцями була поставлена задача створити яскравий, легкий, стильний сайт зі зручною структурою і цікавим дизайном. Призначення сайту - ознайомлення відвідувачів з інформацією про сферу діяльності, послуги та продукцію підприємства. Кінцева мета – отримати контактні дані потенційного клієнта через форму зворотного зв'язку. Розроблений нами сайт відмінно виконує всі ці функції, допомагаючи компанії знаходити нових клієнтів і партнерів.

СТРУКТУРА САЙТУ

Структура сайту проста і зрозуміла для відвідувача. Людина легко орієнтується на сторінках і швидко знаходить форму зворотнього зв'язку. На головній сторінці розміщені наступні елементи: фото продукції, текст про компанію, «лічильники» для демонстрації основних показників ефективності роботи підприємства, сертифікати, контакти з картою і форма зворотнього зв'язку. На сторінці «Продукція» розміщені фото і описи товарів. Також на сайті є функціональні розділи «Каталог форм», «Виробництво», «Послуги», «Статті», «Контакти».

ПОРЯДОК РОБОТИ ЗІ СТВОРЕННЯ САЙТУ

Розробка дизайну. Дизайн сайту витриманий в насичених кольорах. Концепція створена на основі побажань замовника із застосуванням новітніх дизайнерських прийомів.

Верстка та програмування. Функціонал сайту розроблений на базі фреймворка YII2. Виконана адаптивна верстка для коректного відображення сторінок на пристроях з різним дозволом (ПК, планшети, смартфони). Сторінки мають «живий», динамічний зовнішній вигляд, завдяки чому користувач отримує максимум позитивних емоцій під час відвідування сайту.

Адміністративна панель. Для управління сайтом створена адміністративна панель, за допомогою якої замовник може редагувати текстове і графічне наповнення сторінок.

SEO-ядро. Наші фахівці створили SEO-ядро сайту - перелік актуальних ключових запитів, за якими відвідувачі будуть знаходити сайт через пошукові системи. Створені описи і SEO-заголовки сторінок (title, description).

Створення текстового контенту. На підставі матеріалу, наданого замовником, ми підготували унікальний, SEO-оптимізований текстовий контент з входженням ключових фраз для заповнення сторінок сайту.

Якщо Вас цікавить послуга розробки сайту, телефонуйте нам за номером +38 (095) 069-22-81 або пишіть на пошту info@pmobile.com.ua.

Наші роботи