Лендінг для компанії з продажу цифрової техніки

Проект: Розробка Landing Page
Термін розробки: 10 робочих днів

Адаптивний дизайн

Розробка під ключ

Швидке завантаження сайту

Онлайн замовлення

Хороші показники Google PageSpeed

Цільова сторінка

Про проект

Веб-студія «Перпетуум Мобіле» розробила однострорінковий сайт «Landing Page» для компанії, яка займається продажем цифрової техніки. Лендінг створений для просування одного знакового товару - селфі-дрона. Ми розробили яскравий, привабливий дизайн і виконали адаптивну верстку сайту.

Створення лендінга

Дизайн і структура. Привабливість сайту забезпечена якісною графікою, динамічними ефектами, стильними барвами. Landing Page служить інструментом, за допомогою якого компанія просуває і продає товар. Відповідно, зовнішній вигляд такого сайту повинен сприяти продажам. Саме цим принципом слідував наш дизайнер при розробці концепції лендінга. Сторінка розбита на кілька функціональних блоків, в кожному з яких представлена лаконічна інформація про товар: його призначення, характеристики, ціни. Додано відео, яке допомагає відвідувачеві розібратися в специфіці пропонованого продукту. Ознайомившись з перевагами пропозиції, користувач за кілька секунд оформляє замовлення. Контактна інформація покупця миттєво надходить менеджеру компанії.

Адаптивна верстка. Вагома частка інтернет-користувачів заходить в мережу за допомогою планшета або смартфона. Якщо сайт не адаптивний, то виникають проблеми з переглядом сторінок в мобільному режимі. Всі сайти, які ми створюємо, адаптивні - вони коректно відображаються на всіх гаджетах і моніторах будь-якого дозволу.

Як замовити лендінг?

Веб-студія «Перпетуум-Мобіле» вміє створювати лендінги, які викликають у користувача непереборне бажання купити товар. Якщо Вам потрібен такий рекламний інструмент, зв'яжіться з нами - ми розробимо якісний, ефективний сайт, який буде приносити Вам прибуток.

Наші роботи