Landing page з продажу систем відеоспостереження

Проект: Розробка Landing Page
Термін розробки: 5 робочих днів

Адаптивний дизайн

Розробка під ключ

Швидке завантаження сайту

Онлайн замовлення

Хороші показники Google PageSpeed

Цільова сторінка

Про проект

Веб-студія «Перпетуум Мобіле» розробила багатомовний лендінг для компанії з продажу та встановлення систем промислового відеоспостереження. Односторінковий сайт має чітке цільове призначення - ознайомити клієнта з послугами компанії, зібрати контактні дані потенційних замовників, просунути бренд.

Розробка лендінга: основні етапи роботи

Структура. Односторінковий сайт Landing Page розбитий на кілька блоків: про компанію, наші партнери, продукція, сервіс, контакти. Користувачеві доступний вибір мови (російська, англійська). Клієнт може залишити свої контактні дані через спеціальну онлайн-форму. Менеджер отримує контакти клієнта і зв'язується з ним.

Розробка дизайну. Відповідно до побажань замовника обрана стилістика оформлення сайту. Дизайн - витончений, легкий, ненав'язливий, без яскравих кольорів і дратівливих акцентів. Інформація представлена в простому і доступному вигляді, при цьому сайт виглядає стильно і презентабельно.

Адаптивна верстка. Верстка сайту виконана з урахуванням адаптації сторінки під різні пристрої: смартфони, планшети, персональні комп'ютери, ноутбуки. Незалежно від того, яким гаджетом користується відвідувач, він отримає коректну інформацію і доступ до всіх функцій сайту. Розробка лендінга "під ключ" виконана в найкоротші терміни.

Як замовити лендінг від «Перпетуум Мобіле»?

Цільова сторінка - це самий простий і доступний спосіб швидкого просування бренду в мережі. Інформація про товари або послуги надається клієнтові в компактному і зрозумілому вигляді. Структура сайту побудована таким чином, щоб направити відвідувача до форми онлайн-замовлення. Landing Page завжди дає відмінні результати і при мінімумі трудовитрат сприяє підвищенню продажів.

Якщо Ви хочете замовити лендінг "під ключ", телефонуйте або пишіть нам. Ми створимо для Вас ефективний сайт, який буде вирішувати Ваші індивідуальні задачі.

Наші роботи