Розробка інтернет-магазину з продажу виробів з акрилу

Проект: Розробка інтернет-магазину
Термін розробки: 20 робочих днів

Адаптивний дизайн

Розробка під ключ

Написання текстів на сайт

Онлайн замовлення

Оптимізація під пошукові системи

Хороші показники Google PageSpeed

Онлайн калькулятор вартості послуги

Моделінг за кресленнями

Про проект

Компанія «Перпетуум Мобіле» виконала розробку інтернет-магазину «під ключ». Перед нашими фахівцями було поставлено завдання створення зручного ресурсу, призначеного для оформлення, прийому і обробки замовлень в онлайн-режимі.

Структура сайту. Сторінки розділені на кілька блоків: за допомогою бокового меню відвідувач може вибрати потрібну категорію, в верхньому меню - перейти в розділи «Портфоліо», «Гарантії», «Про компанію», «Оплата і доставка». У спеціальній вкладці розміщена галерея цікавих ідей застосування продукту. Також на сайті присутній розділ «Статті». У верхній частині сторінки розміщена форма пошуку. На сторінках товарів розміщується галерея фото, текстовий опис і кнопка додавання в корзину.

Розробка інтернет-магазину «під ключ». Порядок роботи

Розробка дизайну. При створенні дизайну інтернет магазину забезпечений зручний доступ до всіх функцій сайту. Відвідувач легко орієнтується на сторінках, знаходить потрібний продукт, оформляє замовлення в кілька кліків. Кольорова гамма оформлення обрана відповідно до побажань замовника.

Адаптивна верстка. Відвідувачі інтернет-сайтів можуть користуватися різними пристроями: персональними комп'ютерами, планшетами, ноутбуками, смартфонами. Адаптивна верстка забезпечує коректне відображення сторінок на різних гаджетах. Незалежно від того, який девайс використовує відвідувач, він буде мати доступ до всіх функцій, зможе знайти потрібний товар і зробити покупку. За рахунок адаптивного дизайну рівень продажів істотно зростає.

Програмінг. У комплекс робіт з програмування інтернет-магазину увійшло створення адміністративної панелі і функціоналу всіх модулів сайту. Забезпечено можливість швидкого пошуку потрібного продукту по слову або словосполученню, розроблений функціонал кошика і онлайн-форма замовлення.

3D-моделінг. Сайт розрахований на продаж великої кількості товарів. На момент розробки інтернет-магазину ми створили 3D-моделі для більш ніж 150 товарних позицій. Фотореалістичні рендери розроблені відповідно до креслень та ескізів, наданих замовником. Тривимірна візуалізація підвищує привабливість товару в очах клієнта, допомагає ознайомитися з усіма перевагами продукту і спонукає зробити покупку.

Копірайтинг. Всі розділи, включаючи картки товарів, наповнені унікальним, seo-оптимізованим текстовим контентом.

Як замовити розробку інтернет-магазину?

Вам потрібен ефективно працюючий інтернет-магазин? Зателефонуйте нам або заповніть форму замовлення безкоштовної консультації. Ми разом з вами розробимо концепцію сайту, врахуємо всі Ваші побажання і створимо ресурс, який допоможе Вам вести бізнес.

Наші роботи