Предметна 3D візуалізація. Тривимірні персонажі

Проект: 3D
Термін розробки: 2-3 дні 1 модель

Моделінг за кресленнями

Використання сучасного програмного забезпечення

Фотореалістичність

3D модель

Створення текстур

Про проект

Один з найцікавіших напрямків, з яким працюють наші дизайнери, - предметна 3D візуалізація. Використовуючи сучасні інструменти тривимірного моделювання, ми можемо візуалізувати будь-який предмет - від реального товару інтернет-магазину до вигаданого персонажа анімованого ролика.

Предметна 3D-візуалізація від «Перпетуум Мобіле»

3D-моделі товарів в інтернет-магазині. 3D-зображення використовуються для демонстрації зовнішнього вигляду товарів на торгових майданчиках. Тривимірна модель розміщується на сайті у вигляді фотореалістичної картинки і при необхідності оснащується функцією ручного обертання виробу на 360 градусів.

Фірмовий персонаж. Тривимірний персонаж з унікальними зовнішніми характеристиками - це відмінний інструмент популяризації бренду. Персонаж запам'ятовується людям (користувачам мережі, телеглядачам, читачам преси), візуальний образ міцно закріплюється у свідомості споживача. Щоб посилити такий ефект, ми можемо анімувати 3D-персонаж і залучити його у рекламний ролик.

Дизайн сайтів та поліграфії. 3D-моделі різних предметів використовуються при створенні сайтів і поліграфії (буклетів, журналів, листівок). Тривимірні зображення роблять дизайн живим. Перегляд веб-сторінок або поліграфічної продукції перетворюється в цікавий процес. Інформація сприймається легше і швидше, продажі ростуть, продукт стає впізнаваним.

Для нас не існує обмежень за складністю предметної візуалізації. Якщо Ви надаєте детальне технічне завдання, ми працюємо в суворій відповідності з ним. Якщо Ви бачите лише розпливчастий образ, поділіться своєю ідеєю і надайте свободу творчості нашому дизайнеру. У будь-якому випадку, звертайтеся до нас! Ми придумаємо, узгодимо з Вами і створимо 3D-модель, яка буде ефективно вирішувати Ваші завдання.

Наші роботи