Багатомовний веб сайт компанії з продажу котлів

Проект: Розробка сайту
Термін розробки: 24 робочих дні

Адаптивний дизайн

Розробка під ключ

Написання текстів на сайт

Швидке завантаження сайту

Онлайн замовлення

Оптимізація під пошукові системи

Хороші показники Google PageSpeed

Про проект

Ми розробили багатомовний сайт для компанії, яка займається продажем і установкою котельного обладнання. На сайті відвідувач може ознайомитися з перевагами продукту, прочитати корисні статті і оформити швидке онлайн-замовлення.

Етапи розробки сайту

Дизайн. Наші фахівці розробили дизайн всіх сторінок сайту. Головна сторінка розбита на блоки, в яких відвідувач легко орієнтується, швидко переходить на сторінку товару. Розроблено дизайн слайдера - цей елемент призначений для лаконічної подачі інформації про продукцію. На сторінках товарів представлені технічні характеристики та розміщена кнопка онлайн-замовлення. Щоб допомогти відвідувачу правильно обрати котельне обладнання, створена сторінка з економічними розрахунками.

Адаптивна верстка. Після узгодження макету з замовником ми виконали адаптивну верстку сайту. На всіх пристроях - від монітора до смартфона - сайт коректно відображається, доступ до всіх функцій відкритий. Незалежно від того, яким девайсом користується відвідувач, він зможе легко і швидко знайти потрібний товар і оформити замовлення.

Програмування. Виконано роботи з програмування модулів і функціоналу сайту з використанням фреймверка YII2, забезпечена швидке завантаження сторінок. Створено багатомовний інтерфейс ресурсу: відвідувач має можливість за своїм бажанням обрати російську або українську версію сайту. Замовлення здійснюється через онлайн-форму, відвідувач відправляє свої контактні дані - ця інформація миттєво передається до менеджера. Також для швидкого зв'язку з менеджером передбачена можливість замовлення зворотнього дзвінка. Через багатофункціональну адміністративну панель замовник може самостійно керувати сайтом, на власний розсуд змінювати контент.

SEO та текстові контент. Виконана внутрішня SEO-оптимізація сайту, прописані мета-теги. Створено унікальний текстовий контент на українській і російській мовах, статті та описи продукції оптимізовані під SEO-стандарти.

Комплекс робіт, виконаних нашими фахівцями, дозволив створити ефективно працюючий ресурс, який сприяє підвищенню продажів компанії. Потрапляючи на сайт, відвідувач отримує зручний інструмент для пошуку, ознайомлення з технічними характеристиками і замовлення котельного обладнання.

Наші роботи