Landing для компанії з просування в соціальних мережах

Проект: Landing
Термін розробки: 17 робочих днів

Адаптивний дизайн

Розробка під ключ

Написання текстів на сайт

Швидке завантаження сайту

Оптимізація під пошукові системи

Онлайн калькулятор вартості послуги

Про проект

Ми розробили лендінг пейдж на замовлення для компанії, яка займається просуванням сайтів в соціальних мережах. Англомовний односторінковий сайт містить лаконічну інформацію про послуги фірми та особливості продукту. Сторінка розділена на блоки, кожен з яких присвячений одній із соціальних мереж. Відвідувач знайомиться з загальними принципами і перевагами розкрутки різними способами і робить замовлення через спеціальну онлайн-форму.

Створення лендінга під ключ: особливості проекту

Дизайн. Побажанням замовника було створення лендінга під ключ, розробка стриманого, максимально доступного і зрозумілого інтерфейсу. Лендінг розбитий на кілька тематичних блоків, що виконують як інформаційну, так і рекламну функцію. У верхній частині сторінки розміщені швидкі посилання для переходу по різних блоках. Внизу знаходиться форма зворотнього зв'язку.

Верстка та програмування. Відповідно до затвердженого дизайна ми виконали адаптивну верстку для коректної роботи сайту на різних пристроях - моніторах, ноутбуках, планшетах, мобільних телефонах. У програмну частину увійшла розробка функціоналу лендінга і створення адміністративної панелі для управління сайтом.

Лендінг оснащений формою онлайн-замовлення з калькулятором для автоматичного розрахунку вартості послуг. Користувач має можливість вибрати перелік соціальних мереж для просування, встановити бажаний термін розкрутки. Також є можливість замовлення акційного пакету за вигідною ціною. Такий функціонал допомагає користувачеві швидше визначитися з вибором і зробити покупку. Для компанії - це відмінний інструмент залучення нових клієнтів і збільшення продажів.

Наші роботи