Landing для компанії з подрібнення твердих речовин

Проект: Сайт-візитка
Термін розробки: 15 робочих днів

Адаптивний дизайн

Розробка під ключ

Написання текстів на сайт

Швидке завантаження сайту

Хороші показники Google PageSpeed

Цільова сторінка

Про проект

Ми розробили англомовний сайт-візитку для компанії, яка надає послуги з подрібнення твердих речовин. Мета сайту - ознайомити відвідувача з інформацією про компанію, надати технічні дані, допомогти користувачеві розібратися в послугах та зробити швидке замовлення.

Ми виконали наступні роботи в рамках проекту

Розробка дизайну. Відповідно до побажань замовника головна сторінка виконана максимально інформативною і об'ємною. Тут представлені інформаційні та рекламні блоки, технічні дані, наведена послідовність роботи компанії з клієнтами, розміщена форма зворотного зв'язку. Послугам присвячені окремі сторінки. Користувач легко орієнтується в структурі сайту, швидко знаходить потрібний продукт і робить замовлення.

Верстка та програмування. Виконана адаптивна верстка сайту для коректної роботи ресурсу на різних пристроях - моніторах, планшетах, смартфонах. У програмну частину увійшла розробка функціоналу та створення адмінпанелі, за допомогою якої замовник може керувати сайтом самостійно. Сайт оснащений двома видами онлайн-форм: проста заявка для відправки контактних даних та комплексна форма замовлення із зазначенням точної адреси і способу доставки. Користувач може вибрати, яка з форм для нього найбільш зручна.

Сайт поєднує в собі переваги лендінга і багатосторінкового сайту (послуги розміщені на окремих сторінках). Для здійснення замовлення відвідувач виконує мінімум дій, що позитивно позначається на конверсії сайту і продажах компанії.

Наші роботи