Цільова сторінка Landing Page для web-студії

Проект: Цільова сторінка
Термін розробки: 13 робочих днів

Адаптивний дизайн

Розробка під ключ

Швидке завантаження сайту

Оптимізація під пошукові системи

Хороші показники Google PageSpeed

Цільова сторінка

Про проект

Фахівці нашої компанії розробили англомовний лендінг для студії, що пропонує послуги дизайну та розробки сайтів. Мета проекту - створення швидкого, зручного односторінкового сайту з формою зворотнього зв'язку, інформаційними блоками.

Комплекс робіт зі створення Lending Page на замовлення

Дизайн Lending Page на замовлення. Лендінг розбитий на кілька блоків, в кожному з яких наводяться характеристики і переваги різних продуктів компанії. Тут же розташовуються кнопки зворотнього зв'язку. Дизайн максимально ергономічний і простий у використанні. У дизайні задіяні спокійні форми і кольори, відсутні відволікаючі елементи, щоб усю увагу відвідувача було сконцентровано виключно на продукті.

Адаптивна верстка і програмінг. В процесі розробки сайту впроваджені принципи адаптивної верстки. При перегляді з різних пристроїв (монітор, планшет, смартфон) всі блоки сайту відображаються правильно, забезпечується повноцінна і коректна робота лендінга. Виконано програмування основних модулів і функціоналу, створена адміністративна панель для внутрішнього управління сайтом. Забезпечено можливість швидкого відправлення і отримання повідомлень через форму зворотнього зв'язку.

Розроблений нашими фахівцями сайт - це лендінг базового рівня. За домовленістю сайт може бути вдосконалений, доповнений оригінальними дизайнерськими елементами і спеціальним функціоналом. Щоб замовити розробку Lending Page, залиште замовлення через сайт або зателефонуйте нашому менеджеру.

Наші роботи