Інтернет-магазин з продажу готових вікон і дверей

Проект: Інтернет-магазин
Термін розробки: 35 робочих днів

Адаптивний дизайн

Розробка під ключ

Швидке завантаження сайту

Онлайн замовлення

Оптимізація під пошукові системи

Хороші показники Google PageSpeed

Про проект

Компанія «Перпетуум Мобіле» виконала розробку «під ключ» інтернет-магазину з продажу готових металопластикових вікон і дверей. Мета проекту - надати клієнту можливість швидкого пошуку і замовлення вікна або двері з потрібними параметрами.

Послідовність реалізації проекту

Дизайн сайту. На головній сторінці розміщені основні інформаційні блоки: популярні товари, форма пошуку, текст про компанію, корисні відеоролики, відгуки клієнтів, фото виконаних робіт, гарантії, сертифікати та актуальні питання. На сторінках товарів представлений великий обсяг технічної інформації, при цьому відсутній ефект перевантаженості сторінок, всі блоки розміщені таким чином, щоб клієнт швидко отримував потрібні дані і мав доступ до необхідних функцій.

Адаптивна верстка. За макетом, створеним дизайнером, виконана адаптивна верстка сайту. Сторінки коректно відображаються і повноцінно працюють на моніторах з різним дозволом, планшетах і смартфонах.

Програмінг. Наші фахівці виконали повний комплекс робіт з програмування сайту на фреймворку YII2. Створено функціонал швидкого пошуку товарів щодо габаритних параметрів. Обрані товари додаються в корзину, де підраховується загальна вартість замовлення. Щоб відправити форму замовлення, клієнт вводить свої контактні дані - ця інформація оперативно передається менеджеру. Додатково сайт оснащений формою зворотного зв'язку, за допомогою якої відвідувач може отримати консультацію фахівця. Для управління сайтом створена зручна адміністративна панель.

Ми створили якісний, продуктивний ресурс, який чітко виконує свої функції і повністю відповідає вимогам замовника. За допомогою сайту відвідувач легко знаходить потрібний товар, а компанія набуває нових клієнтів.

Наші роботи