Фотореалістичні 3D моделі м'яких меблів для інтернет-магазину

Проект: 3D
Термін розробки: 2-3 дні 1 модель

Моделінг за кресленнями

Використання сучасного програмного забезпечення

Фотореалістичність

3D модель

Створення текстур

Про проект

Компанія «Перпетуум Мобіле» виконала роботи зі створення 3d моделей на замовлення. Ми розробили серію моделей диванів для інтернет-магазину м'яких меблів. Використовуючи сучасні засоби 3D-візуалізації і новітні рендер-пакети, ми створили фотореалістичні моделі, параметри яких повністю відповідають реальним виробам.

Створення 3d моделей меблів на замовлення

Тривимірні моделі диванів виконані відповідно до креслень, наданих замовником. Створено текстури поверхонь у відповідній кольоровій палітрі для візуального відображення різних меблевих матеріалів - текстилю, шкіри, дерева, металу. Зображення, створені нашими фахівцями, ефективно використовуються інтернет-магазином для демонстрації переваг товарів. Відвідувач має можливість ознайомитися з візуальними характеристиками диванів, розглянути вироби з усіх боків.

Тривимірні зображення товарів для інтернет-магазинів

Наша компанія надає послугу комплексного забезпечення інтернет-сайтів тривимірними зображеннями товарів. Використання 3D-моделей дозволяє представити продукт в ідеальному вигляді і позбавляє від необхідності проведення якісної зйомки реальних товарних позицій. Тривимірні фотореалістичні зображення незамінні в тому випадку, якщо товар, що продається, ще не був виготовлений і знаходиться на стадії концептуальної розробки. Якщо Ви самостійно розробляєте продукт, який плануєте реалізовувати під замовлення, 3D-моделі стануть незамінним інструментом підвищення продажів і швидко приведуть інтернет-магазин до успіху.

Наші роботи