Фотореалістична тривимірна візуалізація інтер'єрів

Проект: 3D
Термін розробки: 2-3 дні 1 модель

Моделінг за кресленнями

Використання сучасного програмного забезпечення

Фотореалістичність

3D модель

Створення текстур

Про проект

На сторінці представлена підбірка робіт 3D-дизайнерів компанії «Перпетуум Мобіле». В рамках різних проектів ми виконали фотореалістичну тривимірну 3D візуалізацію інтер'єрів квартир та інших приміщень. Частина робіт виконана за ескізами замовника, частина - по авторським дизайнерським концепціям.

Фотореалістічная тривимірна 3D візуалізація інтер'єрів

Робота за ескізами. Якщо клієнт надає технічне завдання у вигляді ескізів або креслень, наш фахівець розробляє тривимірну панораму в точній відповідності з вимогами замовника.

Авторська розробка. Можливий і інший варіант, коли клієнт лише висловлює свої побажання щодо стилістики оформлення інтер'єру. В такому випадку дизайнер реалізує власний художній задум - безумовно, така робота коштує дорожче, ніж технічне втілення готової ідеї.

Незалежно від вихідних даних, візуалізація інтер'єру здійснюється із застосуванням сучасного програмного забезпечення, новітніх рендер-пакетів, інноваційних програм тривимірного моделювання. Візуалізація опрацьовується з промальовуванням найдрібніших деталей, забезпечується відповідність текстур, кольорів, форм, пропорцій. На основі тривимірної моделі може бути виготовлений презентаційний відеоролик або 3D-панорама.

Послуги фотореалістичної 3D-візуалізації інтер'єрів від «Перпетуум Мобіле»

Наша пропозиція може бути цікавою для фахівців, які створюють дизайн інтер'єрів за допомогою ескізів і креслень. Фотореалістична візуалізація дозволяє значно прискорити процес узгодження проекту, позбавляє від суперечек між дизайнером і замовником.

Також тривимірні моделі інтер'єрів незамінні при створенні сайтів і порталів, присвячених продажу меблів і наданню різних послуг, пов'язаних з ремонтом, декоруванням, оформленням приміщень. Щоб отримати більше інформації з питань 3D-моделынга, зв'яжіться з нами або заповніть спеціальну онлайн-форму.

Наші роботи