Створення фотореалістичних 3D-моделей авто

Проект: 3D
Термін розробки: 2-3 дні 1 модель

Моделінг за кресленнями

Використання сучасного програмного забезпечення

Фотореалістичність

3D модель

Створення текстур

Про проект

Для ознайомлення з можливостями наших дизайнерів ми підібрали приклади робіт з тривимірної візуалізації автомобілів. Вихідними даними для розробки 3D-моделей служать фотографії, ескізи або креслення транспортних засобів. За індивідуальним замовленням ми розміщуємо модель в рендер-студії або вписуємо авто в будь-який інтер'єр або ландшафт, визуализуємо фантастичні автомобілі, створюємо унікальні сцени оточення.

Тривимірна візуалізація автомобілів

Моделинг авто для інтернет-ресурсів. 3D-моделі автомобілів і інших транспортних засобів можуть бути корисні при розробці веб-порталів та інтернет-магазинів. Якісні цифрові зображення служать гідною альтернативою реальним фото.

3D-візуалізація в промисловому дизайні. Тривимірне моделювання - найважливіша складова промислового дизайну. Візуалізацію можна буде легко і оперативно відредаговати - така функція незамінна в ході опрацювання нових концептуальних рішень.

Фотореалістичні рендери авто

Наші фахівці використовують сучасне програмне забезпечення для якісної деталізації зображень, опрацювання найдрібніших нюансів, точної передачі текстур, кольорів, форм, пропорцій. Вартість і терміни виконання робіт залежать від складності візуалізації і ступеня деталізації технічного завдання. Моделі за кресленнями створюються швидше, а для втілення авторських розробок потрібно набагато більше часу. Для отримання докладної консультації з питань розробки 3D-моделей відправте заявку через сайт або зв'яжіться з нашим менеджером.

Наші роботи