Наші роботи

Наші роботи

 • Розробка сайту для виробничого підприємства

  Наші фахівці розробили сайт для великої компанії, яка займається виробництвом металевої упаковки. Замовник звернувся до нас в зв'язку з тим, що існуючий сайт підприємства застарів і перестав якісно виконувати свої функції.

 • Лендінг для компанії з продажу цифрової техніки

  Веб-студія «Перпетуум Мобіле» розробила однострорінковий сайт «Landing Page» для компанії, яка займається продажем цифрової техніки. Лендінг створений для просування одного знакового товару - селфі-дрона.

 • Розробка веб сайту з продажу сонцезахисних систем

  Веб-студія «Перпетуум Мобіле» виконала розробку веб сайту для компанії з продажу та встановлення сонцезахисних систем. Перед нашими фахівцями було поставлено завдання створити зручний, зрозумілий ресурс, за допомогою якого клієнт міг би швидко оформити замовлення і ознайомитися з послугами компанії, вигодами пропозиції і особливостями продукту.

 • Створення 3D моделей прозорих меблів для інтернет-магазину

  Фахівці компанії «Перпетуум Мобіле» виконали роботи по створенню 3D моделей прозорих диванів і крісел з акрилу. Замовлення надійшло від великого інтернет-магазину, що займається продажем акрилових виробів. Рендери використані для візуального представлення продукції на сторінках товарів.

 • Landing page з продажу систем відеоспостереження

  Веб-студія «Перпетуум Мобіле» розробила багатомовний лендінг для компанії з продажу та встановлення систем промислового відеоспостереження. Односторінковий сайт має чітке цільове призначення - ознайомити клієнта з послугами компанії, зібрати контактні дані потенційних замовників, просунути бренд.

 • Розробка інтернет-представництва для виробничої компанії

  Веб-студія «Перпетуум Мобіле» виконала роботи зі створення офіційного сайту компанії, яка займається виробництвом високотехнологічного обладнання. Перед нашими фахівцями було поставлено завдання розробити зручний ресурс, за допомогою якого клієнти могли б отримувати максимум корисної інформації про послуги та продукцію підприємства.

 • Розробка інтернет-магазину з продажу виробів з акрилу

  Компанія «Перпетуум Мобиле» виконала розробку інтернет-магазину «під ключ». Перед нашими фахівцями було поставлено завдання створення зручного ресурсу, призначеного для оформлення, прийому і обробки замовлень в онлайн-режимі.

 • Landing для компанії з подрібнення твердих речовин

  Ми розробили англомовний сайт-візитку для компанії, яка надає послуги з подрібнення твердих речовин. Мета сайту - ознайомити відвідувача з інформацією про компанію, надати технічні дані, допомогти користувачеві розібратися в послугах та зробити швидке замовлення.

 • Багатомовний веб сайт компанії з продажу котлів

  Ми розробили багатомовний сайт для компанії, яка займається продажем і установкою котельного обладнання. На сайті відвідувач може ознайомитися з перевагами продукту, прочитати корисні статті і оформити швидке онлайн-замовлення.

 • Інтернет-магазин з продажу готових вікон і дверей

  Компанія «Перпетуум Мобіле» виконала розробку «під ключ» інтернет-магазину з продажу готових металопластикових вікон і дверей. Мета проекту - надати клієнту можливість швидкого пошуку і замовлення вікна або двері з потрібними параметрами.

 • Landing для компанії з просування в соціальних мережах

  Ми розробили лендінг пейдж на замовлення для компанії, яка займається просуванням сайтів в соціальних мережах. Англомовний односторінковий сайт містить лаконічну інформацію про послуги фірми та особливості продукту.

 • Розробка сайту для компанії, що займається ремонтом вікон

  Перед фахівцями компанії «Перпетуум Мобіле» була поставлена задача розробити сайт компанії, яка надає послуги з ремонту вікон. Основне завдання ресурсу - надати клієнту максимум корисної інформації про послуги компанії, забезпечити можливість формування та прийому швидких заявок на ремонт.

 • Цільова сторінка Landing Page для web-студії

  Фахівці нашої компанії розробили англомовний лендінг для студії, що пропонує послуги дизайну та розробки сайтів. Мета проекту - створення швидкого, зручного односторінкового сайту з формою зворотнього зв'язку, інформаційними блоками.

 • Фотореалістичні 3D моделі м'яких меблів для інтернет-магазину

  Компанія «Перпетуум Мобіле» виконала роботи зі створення 3d моделей на замовлення. Ми розробили серію моделей диванів для інтернет-магазину м'яких меблів. Використовуючи сучасні засоби 3D-візуалізації і новітні рендер-пакети, ми створили фотореалістичні моделі, параметри яких повністю відповідають реальним виробам.

 • Фотореалістична тривимірна візуалізація інтер'єрів

  На сторінці представлена підбірка робіт 3D-дизайнерів компанії «Перпетуум Мобіле». В рамках різних проектів ми виконали фотореалістичну тривимірну 3D візуалізацію інтер'єрів квартир та інших приміщень. Частина робіт виконана за ескізами замовника, частина - по авторським дизайнерським концепціям.

 • Створення фотореалістичних 3D-моделей авто

  Для ознайомлення з можливостями наших дизайнерів ми підібрали приклади робіт з тривимірної візуалізації автомобілів. Вихідними даними для розробки 3D-моделей служать фотографії, ескізи або креслення транспортних засобів.

 • Предметна 3D візуалізація. Тривимірні персонажі

  Один з найцікавіших напрямків, з яким працюють наші дизайнери, - предметна 3D візуалізація. Використовуючи сучасні інструменти тривимірного моделювання, ми можемо візуалізувати будь-який предмет - від реального товару інтернет-магазину до вигаданого персонажа анімованого ролика.

 • Дизайн мобільного додатка для зберігання контактів

  Розроблено дизайн мобільного додатка для структуризації, синхронізації і зберігання контактів. У додатку зберігаються контакти з телефонної книги, електронної пошти, соціальних мереж, скайпу, вайбера тощо.

 • Розробка дизайну інтернет-магазину одягу

  Розроблено адаптивний дизайн інтернет-магазину одягу. Головна мета ресурсу - в зручному вигляді представити товарні позиції, забезпечити можливість швидкого пошуку і вибору продуктів, привести відвідувача до кнопки «купити».

 • Дизайн мобільного додатка для вибору подарунків

  Наші фахівці розробили дизайн мобільного додатка для вибору подарунків для жінок. Функціонал програми дозволяє користувачеві вибрати тематичний презент і зробити замовлення. Створено унікальний дизайн іконок.

 • Створення відеопродукції: дизайн, монтаж

  Проект демонструє можливості фахівців нашої компанії в сфері виробництва відеопродукції. Використовуючи сучасне програмне забезпечення, ми створюємо відеоролики різного призначення - рекламні, презентаційні, корпоративні, сімейні.

Нічого не знайдено

Компанія «Перпетуум Мобіле» має великий досвід в сфері розробки сайтів, web-дизайну, копірайтингу, SEO, програмінгу, 3D-моделінгу, дизайну поліграфії. У даному розділі представлені деякі роботи компанії для ознайомлення з нашими можливостями. Ми реалізуємо проекти відповідно до новітніх вимог IT-індустрії і принципово не використовуємо застарілі технології. Одна з наших ключових переваг - робота «під ключ». Хороший сайт - це не просто красива картинка, а повноцінно працюючий бізнес-інструмент, який приносить прибуток. Якщо Вам потрібен такий ресурс - телефонуйте нам!