Послуги редизайну сайтів: що робити, якщо сайт морально застарів?

Веб-сфера розвивається з неймовірною швидкістю, тому одного разу може статися непередбачене: сайт, який ще пару років тому радував власника своєю красою, раптом виявляється непривабливим, неактуальним, застарілим, не відповідає сучасним вимогам. Якщо з моменту створення сайту пройшло 5-7 років, то з великою ймовірністю його доведеться повністю переробляти відповідно до нових стандартів. Актуалізувати більш молодий сайт можна меншими зусиллями, замовивши послугу редизайну веб-майданчика.

Звертаємо Вашу увагу, що редизайн доцільно проводити тільки в тому випадку, якщо сайт працює швидко, відповідає SEO-стандартам і не має недоліків в програмній частині. Відверто застарілим сайтам редизайн не допоможе. Якщо ресурс був створений більше п'яти років тому, програмна частина працює некоректно, сторінки вантажаться повільно, а відвідувачі плутаються в структурі - то вирок очевидний: потрібно змінювати не тільки зовнішній вигляд сторінок, але і весь сайт в цілому.

В яких випадках сайт потребує редизайну?

 • Дизайн сайту перестав подобатися власникові.
 • Компанія оновила або розширила спектр діяльності, тому старий дизайн не відповідає новому обличчю фірми.
 • Змінено корпоративну символіку компанії, відбулися зміни в маркетинговій політиці.
 • Власник сайту хоче здивувати існуючих клієнтів і залучити нових.
 • Виявлено серйозні недоліки в дизайнерській частині, що впливають на зручність користування функціоналом сайту.
 • Дизайн не відповідає сучасним вимогам і новітнім стандартам.
 • Дизайн сайту не подобається відвідувачам, відвідуваність і популярність сайту падає.
 • Старий дизайн виконаний непрофесійно.
 • Останнє оновлення зовнішнього вигляду виконувалося понад 2-3 років тому, дизайн морально застарів.

Що таке редизайн сайту?

Редизайн - це повне оновлення дизайну сайту без зміни його структури і наповнення. Захід може торкнутися як окремих сторінок, так і всього сайту в цілому. Перший варіант дозволить частково поліпшити юзабіліті, але не зробить істотного впливу на загальну концепцію ресурсу. Якщо Ви хочете кардинальних змін - сміливо міняйте дизайн всіх сторінок, затверджуйте нову концепцію оформлення, заряджайте свій сайт сучасною, актуальною «енергетикою» і щедро діліться нею з відвідувачами. Розглянемо докладно, як здійснюється редизайн сайту, і проаналізуємо, наскільки складний цей процес.

Послідовність виконання робіт з редизайну сайту

Обговорення нової концепції з дизайнером. Як правило, кожен сайт оформляється в кольоровій гамі, що відповідає корпоративній стилістиці компанії. Цей параметр ми міняти не рекомендуємо, оскільки існуючі користувачі звикли бачити сайт в певних відтінках, а різка зміна тонів викличе лише негативну реакцію. На етапі усних переговорів дизайнер запропонує Вам декілька підходів до редизайну з включенням сучасних «фішок», про які кілька років тому Ви навіть не чули.

Узгодження нових макетів. Відповідно до обраного напрямку редизайну фахівець створить кілька макетів основних сторінок сайту. Ви виберете кращий варіант або продовжите творчі пошуки разом і дизайнером. За підсумком цього етапу Ви будете мати на руках графічні макети всіх сторінок сайту, які повністю відповідають Вашим вимогам і прогресивним веб-стандартам.

Верстка оновлених сторінок. Щоб сайт заграв новими фарбами, мало намалювати красиву картинку - її потрібно «впровадити» в програмну частину сайту. Цим займається фахівець з HTML-верстки спільно з програмістом. Даний етап займає не менше часу, ніж розробка оновленого дизайну. В результаті Ви отримуєте сайт з існуючою структурою, але в абсолютно новому, сучасному, актуальному дизайнерському оформленні.

Які результати приносить редизайн сайту?

Замовляючи редизайн сайту, Ви повинні розуміти, для кого і для чого це робиться і кому це принесе користь.

 • Для існуючих клієнтів. Оновлений дизайн сайту - це, в першу чергу, прояв поваги до клієнта. Роблячи сайт більш комфортним і сучасним, Ви зміцнюєте довіру з боку замовників, партнерів, покупців.
 • Для нових відвідувачів. Відвідувачі більш активно користуються красиво оформленим сайтом, з ентузіазмом переходять за посиланнями, проводять на сайті більше часу.
 • Для пошукових систем. Сучасний дизайн підвищує лояльність пошукових систем до сайту - позиції у видачі починають зростати, крива відвідуваності йде вгору.
 • Для загального іміджу компанії. Навіть великі, відомі і шановані компанії багато втрачають, якщо не мають респектабельного і солідного сайту.

Щоб встановити, чи потрібен Вашому сайту редизайн або ж веб-ресурс потребує повного оновлення функціоналу, звертайтеся до наших фахівців. Ми проведемо аудит і надамо Вам повний комплекс професійних послуг, завдяки яким Ваш сайт стане сучасним, привабливим і буде приносити прибуток.

Наші роботи