Інтернет-магазин - розширення ваших бізнес-можливостей в сфері торгівлі

Інтернет-магазин - це потужний і ефективний інструмент ведення бізнесу в сфері торгівлі. Величезна кількість людей відмовляються від покупок в звичайних магазинах і вважають за краще купувати речі в інтернеті. Такий вибір цілком обгрунтований: в інтернет-магазинах представлений широкий асортимент товарів за доступними цінами, в тому числі продукція на замовлення. Витративши всього кілька хвилин, людина може ознайомитися з найпопулярнішими пропозиціями в тій чи іншій сфері.

Можливості, які відкриє перед Вами інтернет-магазин

Продажі «не виходячи з дому». Для успішної реалізації товару не потрібно витрачати гроші на оренду або купівлю торгових площ, оплату комунальних послуг, зарплату продавцям і охоронцям. І навіть витрати на рекламу істотно знизяться, адже рекламні кампанії в веб-середовищі обходяться набагато дешевше. Одного разу вклавши певну суму в розробку інтернет магазину і його розкрутку, Ви будете спокійно і без зайвого клопоту продавати товар. Єдина умова - торговий веб-майданчик має бути сучасним і якісним.

Розширення можливостей бізнесу. Якщо у Вас вже є реальна торгова точка, обов'язково задумайтеся про те, щоб замовити розробку інтернет-магазину "під ключ". Веб-майданчик значно розширить охоплення аудиторії, Вас будуть знаходити люди зі всієї країни. Організувавши послугу доставки, Ви зможете продавати товар не тільки в своєму місті, а й далеко за його межами. Інтернет-магазин допоможе просунути Вашу продукцію, підвищити впізнаваність бренду. Результат очевидний: підвищення продажів призведе до зростання прибутку, Ваш бізнес стане більш рентабельним і успішним.

Продаж продукції під замовлення. Якщо готовий товар можна розмістити на полицях реального магазину, то з продукцією на замовлення все набагато складніше. Коли вироби виготовляються під конкретного клієнта, то єдиним інструментом для торгівлі стає інтернет-магазин. Схема роботи з таким майданчиком наступна: створюється модельний ряд продукції на замовлення, підбираються або створюються зображення товару, товарні позиції розміщуються в інтернет-магазині з ціною і описом характеристик. Відвідувач робить замовлення, після чого Ви приступаєте до виготовлення виробу. Ведення такого роду бізнесу стає можливим тільки завдяки інтернет-магазину.

Функціонал інтернет-магазину

Наочна демонстрація товару. Існують загальні принципи створення інтернет-магазинів. Весь товар ділиться на категорії, в кожній категорії представлені товарні позиції одного типу. Переходячи на сторінку товару, відвідувач бачить зображення, опис, характеристики товару і кнопку «Купити».

Швидкий пошук по сайту. Інтернет-магазини оснащуються функціоналом зручного пошуку за різними критеріями: за словом, за розміром, кольором або інший характеристиці товару. Параметри пошуку визначаються індивідуально в залежності від специфіки пропонованої продукції. Без коректного пошуку функціонал інтернет-магазину стає неповноцінним.

Сортування товарів. Функція незамінна в магазинах з великою кількістю товарів. Сортування здійснюється за зменшенням чи зростанням ціни, за популярністю, за датою додавання тощо.

Купівля в кілька кліків через корзину. Натискаючи кнопку «Купити», відвідувач додає товар в корзину. Клієнт заповнює форму онлайн-замовлення, вносить свої контактні дані - ця інформація надходить менеджеру інтернет-магазину. Менеджер передзвонює покупцеві, уточнює умови замовлення, надає клієнту дані для оплати. Існує можливість впровадження в систему функціоналу онлайн-оплати. Але такий варіант коштує дорожче і підходить тільки для великих торгових майданчиків.

Можливість установки фільтрів. Функціонал корисний для інтернет-магазинів техніки. Фільтрація дозволяє приховати непотрібні товари, показати позиції з необхідними характеристиками. Якщо в магазині представлена величезна кількість товарів, то без фільтрації просто не обійтися.

Акційні пропозиції, знижки, розпродаж та інші рекламні ходи. Спеціальний функціонал дозволяє в кілька кліків додати повідомлення про акцію, зниження ціни або про інші вигідні пропозиції.

Онлайн-спілкування з клієнтом. Для спрощення комунікації між клієнтом і менеджером можна встановити сервіс онлайн консультування JivoSite. Цей сервіс дуже популярний, оскільки дозволяє клієнту і менеджеру спілкуватися в режимі реального часу.

Додаткові функції. За запитом може бути додана функція порівняння характеристик обраних товарів. Якщо відвідувачеві сподобалася та чи інша позиція, він може додати її в розділ «Обране». Також система автоматично показує відвідувачеві позиції, які він нещодавно переглядав, пропонує супутні або популярні товари. Всі ці функції спрощують користування сайтом, допомагають краще розібратися в лабіринтах інтернет-магазину і підвищують ймовірність успішної покупки.

Відгуки. Цей розділ є актуальним для великих інтернет-магазинів з великим потоком покупців. Реальні відгуки підвищують довіру до товару, допомагають клієнтові швидше визначитися з вибором.

Особистий кабінет користувача. У великих інтернет-магазинах створюється можливість швидкої реєстрації відвідувача на сайті з наступним переглядом історії покупок. Інтернет-магазин отримує базу постійних клієнтів, пропонує оформити підписку і з дозволу користувача робить рекламні email-розсилки. Покупець, який має історію покупок в інтернет-магазині, з великою ймовірністю повертається до сайту знову і знову.

Зручне адміністрування сайту. Будь-який інтернет-магазин оснащується багатофункціональною адміністративною панеллю, за допомогою якої контент-менеджер може оперативно додавати, приховувати або видаляти товари, міняти фото і назви, вносити корективи в характеристики товару.

Мобільна версія. Якісний інтернет-магазин коректно працює на всіх пристроях - від ПК до планшетів і смартфонів, дозволяючи всім користувачам швидко і зручно здійснювати корисні покупки.

Кілька слів про наповнення інтернет-магазину

Текст. Щоб Ваш товар купували, недостатньо розмістити його назву, ціну та перелік характеристик. Дуже важливо доповнити сторінки товарів якісним текстовим контентом. Він виконує одразу кілька функцій: розповідає клієнту про товар, закликає зробити покупку і сприяє SEO-просуванню сайту в пошукових системах.

Зображення. Для представлення товарів використовуються якісні фотографії або фотореалістичні рендери. Перший варіант підходить для продажу готової продукції, другий - для товарів, що виготовляються під замовлення.

Як замовити розробку інтернет магазину під ключ?

Якщо Вам потрібен ефективно працюючий інтернет-магазин, звертайтеся в компанію «Перпетуум Мобиле». Ми створимо дизайн і функціонал сайту, наповнимо його якісним текстовим контентом, розробимо 3D-моделі товарів, займемося ефективним просуванням сайту. Ми реалізуємо проекти «під ключ» - від концепції до розкрутки. Телефонуйте або пишіть нам для обговорення Вашого інтернет-магазину.

Наші роботи